2024. április 22. | Csilla
-3° calendar-image
csiszolatlan-gyemantok-1767
Csiszolatlan gyémántok
mesterprogram
papirgyujtes-1766
Papírgyűjtés
beszámoló
foci-diakolimpia
Foci diákolimpia
eredmény
utazasi-kedvezmenyek
Utazási kedvezmények
tájékoztatás
arany-janos-magyarverseny-titok-
Arany János magyarverseny /TITOK/
országos döntő, Budapest
viz-vilagnapja-1761
Víz világnapja
vetélkedő
hatartalanul
Határtalanul
beszámoló
husveti-szunet
Húsvéti szünet
információk
zrinyi-matematika-1756
Zrínyi matematika
eredmény
beporzok-napja
Beporzók napja
beszámoló
faultetes-1753
Faültetés
képek
felolvaso-maraton-1751
Felolvasó maraton
beszámoló
papirgyujtes-1750
Papírgyűjtés
információk
angol-verseny-1747
Angol verseny
eredmények
street-football
Street football
bemutató
teluzes-1744
Télűzés
képek
madaretetes-1741
Madáretetés
tájékoztatás
rajzpalyazat-1740
Rajzpályázat
eredmények
kazinczy-verseny-1739
Kazinczy verseny
beszámoló
kazinczy-verseny
Kazinczy verseny
eredmények
szeresd-a-foldet-1737
Szeresd a Földet
eredmények
tajekoztatas-1735
Tájékoztatás
Érkezés-távozás változás
bolyai-verseny
Bólyai Verseny
eredmények

Tinódi Nap

Létrehozva: 2019. november 03.

Névadónkra emlékeztünk és díjakat adtunk át


2019. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

 

 

Az irodalmi pályázat zsűritagjai voltak: Ali Attiláné (Kriszti néni) nyugdíjas magyartanárnő, Konja Tamásné (Éva néni) nyugdíjas tanítónő, Pócsik Attila öregdiák.

 

A fődíjat, a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat Molnár Gábor 8.c osztályos tanuló Éjszaka Esztergom alatt c. művével érdemelte ki. Felkészítő tanára: Ágostonné Kugler Zsuzsanna.

 

A beküldött 42 pályázatból – amelyek mindegyike értékes alkotás - az alábbi diákok pályaművét tartotta kiemelkedőnek a zsűri:

 

ssz. név osztály cím

Felkészítő tanár

1. Gergelyi Hanna 2.a Egy igaz mese Kóta Erika
2. Hornyák Panka  2.a  Kaland az erdőben  Kóta Erika
3. Angyal Csongor Péter   2.a Hypercsillag (gyűjtemény) versek, dalok Kóta Erika
4. Sulyok Norbert  3.a Oroszlánvadászat Nagyné Póczos Réka
5.

Csengeri Lili

3.b Gasztrotábor Bencze Mariann
6. Oláh Kiara Petra 4.a A bőség földje Szabó Judit
7. Bocsi Jázmin-Humicskó Lilla  4.b Felhők fölött Bóta Lászlóné
8. Bertók Eszter 5.b Csoda a Mátrában Gergelyiné Bocsi Tamara
9. Eszlári Fanni 5.b Világom.... Gergelyiné Bocsi Tamara
10. Papp Áron  6.a Ének Tinódiról Gergelyiné Bocsi Tamara
11. Miranda Andres 6.a Éjjeli kommandó Gergelyiné Bocsi Tamara
12. Lukácsi Zsombor 6.a Karácsonyi csoda a királyságban Gergelyiné Bocsi Tamara
13.

Kovács Vivien

6.a Egy kutya sorsfordulása Gergelyiné Bocsi Tamara
14. Bazsó Hanna  7.a A tévéből lett akvárium Nagyné Póczos Réka
15. Bucsi Tünde 7.a Újjászületésem története Nagyné Póczos Réka
16. Török Bernadett 7.b Álom labirintus Gergelyiné Bocsi Tamara
17. Zombori Emese 7.b A varázsceruza Gergelyiné Bocsi Tamara
18. Rusznyák Kinga 8.c Más Ágostonné Kugler Zsuzsanna
19. Bujáki Dávid Ferenc  8.c Van az a hely Ágostonné Kugler Zsuzsanna

 

 

 

 

A könyvtári rajzpályázatra 152 fő adott be pályamunkát.

 

Zsűritagok: Bánfiné Parázsó Edina rajztanárnő, Mezőné Punyi Beáta tanítónő és Márvány Melinda rajztanárnő

 

A beküldött rajzokat korcsoportonként értékelte a zsűri:

1-2. évfolyam

1. helyezett: Veres Hunor 1.b

és Humcsik Henrietta 1.b

2. helyezett: Lukács Viktória 2.a

3-4. évfolyam

1. helyezett: Veréb Jázmin 3.a

2. helyezett: Bátonyi Zóra 4.a

3. helyezett: Bocsi Jázmin 4.b

5-6. évfolyam

1. helyezett: Prokaj Gréta 5.a

2. helyezett: Nováki Luca 5.a

3. helyezett: Póta Zoé 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezett: Maklári Dóra 7.b

2. helyezett: Gergyesi Liána 8.b

3. helyezett: Pozsik Dorka 7.a

 

 

Az angol nyelvű prezentációkészítő pályázatra 9 munka érkezett 11 tanulótól. A zsűri tagjai Peterdi Gábor és Szele Mónika pedagógusok, és Mikk Boglárka Emese 8.c osztályos tanuló voltak.

 

Helyezések:

1. hely: Kristofori Kolos Koppány és Tóth-Fülöp Marcell 5.a, Jánócsik Hanna 8.b (megosztva)

2. hely: Szabó Bálint 5.a

3. Gömöri László 8. b 35

Különdíj: Seres Zsófia 8.c

4. hely: Tatár Roland 8.b

5. hely: Lécz Balázs Norbert 7.a

6. hely: Tóth Ákos 7.a

7. hely: Rusznyák Kinga Brigitta 8.c és Ficzere Kristóf 8.a

 

Gratulálunk!

 

További fotók Facebook-oldalunkon találhatóak.

< Vissza