2024. április 22. | Csilla
-3° calendar-image
csiszolatlan-gyemantok-1767
Csiszolatlan gyémántok
mesterprogram
papirgyujtes-1766
Papírgyűjtés
beszámoló
foci-diakolimpia
Foci diákolimpia
eredmény
utazasi-kedvezmenyek
Utazási kedvezmények
tájékoztatás
arany-janos-magyarverseny-titok-
Arany János magyarverseny /TITOK/
országos döntő, Budapest
viz-vilagnapja-1761
Víz világnapja
vetélkedő
hatartalanul
Határtalanul
beszámoló
husveti-szunet
Húsvéti szünet
információk
zrinyi-matematika-1756
Zrínyi matematika
eredmény
beporzok-napja
Beporzók napja
beszámoló
faultetes-1753
Faültetés
képek
felolvaso-maraton-1751
Felolvasó maraton
beszámoló
papirgyujtes-1750
Papírgyűjtés
információk
angol-verseny-1747
Angol verseny
eredmények
street-football
Street football
bemutató
teluzes-1744
Télűzés
képek
madaretetes-1741
Madáretetés
tájékoztatás
rajzpalyazat-1740
Rajzpályázat
eredmények
kazinczy-verseny-1739
Kazinczy verseny
beszámoló
kazinczy-verseny
Kazinczy verseny
eredmények
szeresd-a-foldet-1737
Szeresd a Földet
eredmények
tajekoztatas-1735
Tájékoztatás
Érkezés-távozás változás
bolyai-verseny
Bólyai Verseny
eredmények

Munkaközösségeink

Létrehozva: 2016. március 06.


munkaközösség tagok
alsós

Szabó Judit (mkv.), Bacskai Gábor, Bencze Mariann, Keresztúri Ilona, Kósáné Szabó Ildikó, Krizsai-Jakab Enikő, Macsinka Krisztina, Nagyné Póczos Réka, Szele Mónika, Tóthné Szincsák Petra, Ország Andrea, Angyal Mónika, Harangi Andrea, Bennett James, Hegyi Judit, Illand Paul, Labancz Erika, Peterdi Gábor, Petrovszky Judit, Varga Marianna

napközi, tanulószoba, osztályfőnöki

Gyetvai Lászlóné (mkv.), Angyal Mónika, Baloghné Tresó Ágnes, Kolman Réka, Petrovszky Judit, Bocsi Tamara, Gömöriné Barta-Horti Anett,  Harangi Andrea, Joóné Beszterczei Edina, Kósáné Szabó Ildikó,  Márvány Melinda,  Ország Andrea, Petrovszky Judit, Smuczer Fanni, Kis Katalin, Tompos Rita, Mezőné Punyi Beáta, Kerékgyártó Andrea, Kelemen Kinga, Szabó Judit, Bacskai Gábor, Bencze Mariann, Keresztúri Ilona, Krizsai-Jakab Enikő, Macsinka Krisztina, Nagyné Póczos Réka, Varga Marianna, Szele Mónika, Veresné Nagy Zsuzsanna

felsős humán, művészeti

Katonáné Hajdú Ilona (mkv.), Baloghné Tresó Ágnes, Bánfiné Parázsó Edina, Kolman Réka, Bocsi Tamara, Gömöriné Barta-Horti Anett, Gyetvai Lászlóné, Juhász Andrea, Losonczy Ildikó, Márvány Melinda

felsős reál, informatika

Katona Zsolt (mkv.), Angyal Mónika, Boda József, Kósáné Szabó Ildikó, dr. Nagyné Zsebe Alice, dr. Ráczné Kovács Angéla, Smuczer Fanni

angol nyelv

Ország Andrea (mkv.) Angyal Mónika, Nagy-Koncsik Katalin, Harangi Andrea, Hegyi Judit, Illand Paul, Labancz Erika, Peterdi Gábor, Tóthné Szincsák Petra, Szele Mónika, Petrovszky Judit, Varga Marianna

öko, testnevelés

Bánfiné Parázsó Edina (mkv.), Soltész Tamás László, Kátai Zsolt, dr. Ráczné Kovács Angéla, Tóth Balázs, Márvány Melinda, Macsinka Krisztina, Mezőné Punyi Beáta, Szabó Judit, Keresztúri Ilona, Nagyné Póczos Réka, Krizsai-Jakab Enikő, Peterdi Gábor, Petrovszky Judit, Tóthné Szincsák Petra, Veresné Nagy Zsuzsanna, Kelemen Kinga, Joóné Beszterczei Edina, Kis Katalin

< Vissza