2020. április 03. | Buda
-3° calendar-image
osszefoglalo
Összefoglaló
a KRÉTA és OneDrive használatáról
tkdm-1337
TKDM
9-10. intézkedés
tkdm-1336
TKDM
8. intézkedés
tkdm-1335
TKDM
7. intézkedés
tkdm-1332
TKDM
6. intézkedés
tkdm-1331
TKDM
5. intézkedés
tkdm-1330
TKDM
4. intézkedés
tkdm
TKDM
3. intézkedés
altalanos-gyermek-es-ifjusagi-balesetbiztositas
Általános gyermek- és ifjúsági...
2020. jan. 1-től az Uniqa Biztosítónál
nyilt-napjaink-2020-ban
Nyílt napjaink 2020-ban
Ha szeretnének megismerkedni tanítóinkkal és...
regisztracio-kepessegfelmeresre-a-leendo-elsosoknek-1323
Regisztráció képességfelmérésre
A kéttannyelvű oktatásra jelentkező leendő...
valaszd-a-tinodit-2020-ban-is-
Válaszd a Tinódit 2020-ban is!
Tájékoztató a 2020. évi beiskolázás kapcsán
az-oszi-papir-es-ruhagyujtes-eredmenyei
Az őszi papír- és ruhagyűjtés...
Nagyon szorgosak voltak idén is tanulóink és...
karpataljai-tanulokat-fogadtunk
Kárpátaljai tanulókat fogadtunk
A Járd végig! program keretében
eger-szerintunk
Eger szerintünk
CLLD-pályázatban vettünk részt
karate-bajnokunk
Karate bajnokunk
Nyikos Viktória (7.a)
tinodi-palyazatok-2019-ben
Tinódi pályázatok 2019-ben
Irodalmi, könyvtári rajz és angol nyelvi...
tanevnyito-1310
Tanévnyitó
2019. szeptember 2. hétfő 8:00
gyasz
Gyász
Elhunyt iskolánk volt pedagógusa, Borbás...
erasmus-programmal-londonban
Erasmus+ programmal Londonban
Sikeres projektet bonyolítottunk le
az-erdelyi-1848-49-es-forradalom-nyomaban
Az erdélyi 1848-49-es forradalom...
Határtalanul pályázat HAT-18-01-1014
kertepito-nyilt-nap-1305
Kertépítő Nyílt Nap
Az Iskolakert pályázat keretében
orszagos-mesevetelkedo-megyei-donto
Országos Mesevetélkedő Megyei Döntő
Helyt álltak csapataink
eneklo-ifjusag-1302
Éneklő Ifjúság
Kiválóan szerepelt kórusunk
simonyi-zsigmond-helyesirasi-verseny
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Tanulónk hozta el az első helyet
kutato-gyermekek-tudomanyos-konferenciaja
Kutató Gyermekek Tudományos...
Ismét diákunké az első díj

Munkaközösségeink

Létrehozva: 2016. március 06.


munkaközösség tagok
alsó és alsós napközi

Szabó Judit (mkv.), Adamkó Tímea, Bacskai Gábor, Bencze Mariann, Bóta Lászlóné, Csonka Erika, Joó Lilla, Keresztúri Ilona, Kósáné Szabó Ildikó, Kóta Erika, Krizsai-Jakab Enikő, Macsinka Krisztina, Mezőné Punyi Beáta, Nagyné Póczos Réka, Soltészné Birinyi Anna, Schiller Ildikó, Szele Mónika

felsős osztályfőnöki, felsős napközi, tanulószoba, fejlesztés

Sinkáné Horváth Gabriella (mkv.), Baloghné Tresó Ágnes, Bencze Mariann, Fülöp Kornélia, Gachal Réka, Gergelyiné Bocsi Tamara, Gömöriné Barta-Horti Anett, Gyetvai Lászlóné, Katona Zsolt, Kósáné Szabó Ildikó, Kóta Erika, Márvány Melinda, Ország Andrea, Petrovszky Judit, Soltészné Birinyi Anna, Tóth Balázs

felsős humán, művészeti

Ágostonné Kugler Zsuzsanna (mkv.), Baloghné Tresó Ágnes, Bánfiné Parázsó Edina, Gachal Réka, Gergelyiné Bocsi Tamara, Gömöriné Barta-Horti Anett, Gyetvai Lászlóné, Katonáné Hajdu Ilona, Losonczy Ildikó, Márvány Melinda, Sinkáné Horváth Gabriella

felsős reál, informatika

Katona Zsolt (mkv.), Angyal Mónika, Bánfiné Parázsó Edina, Boda József, Csonka Erika, dr. Nagyné Zsebe Alice, dr. Ráczné Kovács Angéla, Smuczer Fanni

angol nyelv

Ország Andrea (mkv.), Adamkó Tímea, Angyal Mónika, Bennett James, Hegyi Judit, Illand Paul, Joó Lilla, Peterdi Gábor, Rázsi Botond, Szele Mónika

öko, testnevelés Bánfiné Parázsó Edina (mkv.), Fülöp Kornélia, Kátai Zsolt, dr. Ráczné Kovács Angéla, Tóth Balázs
< Vissza