2022. december 10. | Judit
-3° calendar-image

Pedagógusaink, dolgozóink

Létrehozva: 2016. február 16.


1. Angyal Mónika angol, számítástechnika

angyal.monika@tinodi-eger.hu

2. Bacskai Gábor tanító 

bacskai.gabor@tinodi-eger.hu

3. Baloghné Tresó Ágnes történelem, ének-zene

baloghnetreso.agnes@tinodi-eger.hu

4. Bánfiné Parázsó Edina földrajz, rajz

banfineparazso.edina@tinodi-eger.hu

5. Bencze Mariann tanító 

bencze.mariann@tinodi-eger.hu

6. Bennett, James angol anyanyelvi lektor  
7. Boda József fizika

boda.jozsef@tinodi-eger.hu

8. Fülöp Kornélia födrajz, testnevelés

fulop.kornelia@tinodi-eger.hu

9. Gachal Réka Krisztina magyar nyelv és irodalom

gachal.reka@tinodi-eger.hu

10. Gergelyiné Bocsi Tamara magyar nyelv és irodalom, táns és drámas

gergelyinebocsi.tamara@tinodi-eger.hu

11. Gömöriné Barta-Horti Anett magyar nyelv és irodalom, történelem

gömörine.anett@tinodi-eger.hu 

12. Gyetvai Lászlóné történelem, orosz

gyetvai.laszlone@tinodi-eger.hu

13. Harangi Andrea tanító, angol

harangi.andrea@tinodi-eger.hu

14. Hegyi Judit Mária angol, tanító, inklúzív nevelő

hegyi.judit@tinodi-eger.hu

15. Illand, Paul angol anyanyelvi lektor  
16. Joóné Besztercei Edina tanító

joone.besztercei.edina@tinodi-eger.hu

17. Juhász Andrea könyvtáros tanár

juhasz.andrea@tinodi-eger.hu

18. Kátai Zsolt matematika, testnevelés

katai.zsolt@tinodi-eger.hu

19. Katona Zsolt matematika, számítástechnika

katona.zsolt@tinodi-eger.hu

20. Katonáné Hajdu Ilona történelem, népművelés, könyvtáros

katonanehajdu.ilona@tinodi-eger.hu

21. Kelemen Kinga tanító

kelemen.kinga@tinodi-eger.hu

22. Kerékgyártó Andrea tanító

kerekgyarto.andrea@tinodi-eger.hu

23. Keresztúri Ilona tanító

kereszturi.ilona@tinodi-eger.hu

24. Kis Katalin tanító

kis.katalin@tinodi-eger.hu

25. Kósáné Szabó Ildikó Csilla tanító

kosaneszabo.ildiko@tinodi-eger.hu

26. Krizsai-Jakab Enikő tanító,

krizsai.eniko@tinodi-eger.hu

27. Labancz Erika angol nyelvi lektor  
28. Losonczy Ildikó magyar, ének-zene

losonczy.ildiko@tinodi-eger.hu

29. Macsinka Krisztina tanító

macsinka.krisztina@tinodi-eger.hu

30. Márvány Melinda rajz

marvany.melinda@tinodi-eger.hu

31. Mezőné Punyi Beáta tanító

mezonepunyi.beata@tinodi-eger.hu

32. Nagyné Póczos Réka tanító, magyar nyelv és irodalom

nagynepoczos.reka@tinodi-eger.hu

33. Dr. Nagyné Zsebe Alice matematika, kémia, számítástechnika

zsebealice@tinodi-eger.hu

34. Ország Andrea angol, művelődésszervező

orszag.andrea@tinodi-eger.hu

35. Peterdi Gábor tanító, angol, hittan, etika 

peterdi.gabor@tinodi-eger.hu

36. Petrovszky Judit angol, földrajz

petrovszky.judit@tinodi-eger

37. dr. Ráczné Kovács Angéla biológia, technika

kovacs.angela@tinodi-eger.hu

38. Schiller Ildikó  tanító 

schiller.ildiko@tinodi-eger.hu

39. Smuczer Fanni matematika, kémia

smuczer.fanni@tinodi-eger.hu

40. Szabó Judit tanító szabo.judit@tinodi-eger.hu
41. Szabó Mária tanító, angol nyelv

szabo.maria@tinodi-eger.hu

42. Szele Mónika tanító

szele.monika@tinodi-eger.hu

43. Tompos Rita tanító

tompos.rita@tinodi-eger.hu

44. Tóth Balázs testnevelés

toth.balazs@tinodi-eger.hu

45. Tóthné Szincsák Petra tanító, angol

tothne.szincsak.petra@tinodi-eger.hu

46. Veresné Nagy Zsuzsanna tanító

veresne.nagy.zsuzsanna@tinodi-eger.hu

47. Beszteri Marianna takarító  
48. Bölkényné Lénárt Helga takarító  
49. Gál Éva gazdasági ügyintéző

gal.eva@tinodi-eger.hu

50. Jánoskáné Gergely Mónika iskolatitkár

titkarsag@tinodi-eger.hu

 

51. Katona József karbantartó  
52. Láng Csaba karbantartó, portás  
53. Német Beáta takarító  
54. Méhes Róbert portás  
55. Mészáros Zsolt rendszergazda

m.zsolt@tinodi-eger.hu

56. Ráczné Bartók Judit takarító  
57. Suha Tünde    
58. Szabó István udvaros  
< Vissza