2024. május 05. | Györgyi

Tinódi Nap

Létrehozva: 2018. december 05.

Kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait

2018. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

A Gáspár Andrea Irodalmi Díj nyertese Bógyi Balázs (8.b). Pályaműve itt olvasható.

Kiemelkedő pályázatot nyújtottak be ezek a tanulók.

A könyvtári rajzpályázaton rengetegen indultak, nagyon szép pályaművek születtek.

A Sightseeing in London (Londoni látnivalók) témájú angol nyelvű prezentációs verseny díjazottjai:

I. helyezett: Borosi Henrik – Koszó Márk (8.a), Domboróczki Sára – Garancz Vanda (8.b)
II. helyezett: Kovács Dániel – Ferencz Mátyás Benedek (8.a)

III. helyezett: Fábián Dorka – Sándor Lilla Julianna (5.b)
Különdíjak: Gömöri László (7.b), Jánócsik Hanna (7.b), Rusznyák Kinga Brigitta (7.c)

Minden résztvevőnek és díjazottnak szívből gratulálunk.

A hatodikosok ezek után megkoszorúzták Tinódi Sebestyén szobrát a vár tövében.

További fotók a Facebook-oldalunkon találhatók.