2024. július 13. | Jenő
-3° calendar-image

Hangos olvasási verseny

Létrehozva: 2024. április 28.

eredmények


Iskolánk négy alsó tagozatos diákja, április 26-án részt vett a XXVI. Hangos olvasási versenyen Kálban.
Az iskolai fordulón évfolyamonként első helyezést elért tanuló jutott tovább a káli megmérettetésre. Gyönyörű eredményt értek el, mindenki dobogós helyen végzett, így csapatversenyben 1. helyen végeztek a gyerekek. Elhozták a vándorserleget is, mely 1 évig ékesíti iskolánkat. Első évfolyamon Oláh Noel Márk 1.a I.helyezést, második évfolyamon Eged Noémi 2.a III.helyezést, harmadik évfolyamon Keresztes Koppány 3.b III. helyezést és negyedik évfolyamon Turcsán Barnabás 4.b II. helyezést ért el.

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő pedagógusaiknak; Bencze Mariann, Krizsai-Jakab Enikő, Kósáné Szabó Ildikó, Szele Mónika tanítóknak!

< Vissza