2024. május 03. | Tímea

Regisztráció képességfelmérésre

Létrehozva: 2018. január 20.

Az emelt szintű ének-zene és a magyar-angol két tanítási nyelvű oktatásra jelentkezőknek a 2018/2019. tanévre

A képességfelmérés nem felvételi, hanem elbeszélgetünk az iskolánk iránt érdeklődő gyermekkel, hogy megnézzük, mennyire alkalmas az emelt óraszámú ének-zene tanulására vagy a magyar-angol két tanítási nyelvű oktatásra, és tanácsot adunk a csoportválasztást illetően.

Kérjük, hogy a képességfelmérés gördülékeny lebonyolítása érdekében, és azért, hogy a gyermekeknek ne kelljen sokat várakozniuk, jelentkezzenek be az alábbi időpontokra kattintva:

- ANGOL: 2018. március 6. kedd vagy 2018. március 7. szerda

- ÉNEK-ZENE: 2018. március 6. kedd vagy 2018. március 7. szerda

A regisztrációval kapcsolatos technikai kérdés vagy probléma esetén hívja a +36209739846 telefonszámot!

Kérjük, hogy műveltségi területenként csak egy időpontot válasszanak, és a választott időpontra pontosan érkezzenek! Késés esetén a soron következő jelentkezőt hívjuk be. Előfordulhat csúszás is, amely esetén szíves türelmét kérjük!

A beiskolázással kapcsolatban itt talál bővebb információt, a magyar-angol két tanítási nyelvű oktatásról pedig itt és itt olvashat.