2024. május 08. | Mihály

Kincskeresés a Tinódiban

Létrehozva: 2016. március 20.

Iskolánk játékos angol nyelvi vetélkedőt hirdet.

Iskolánk kincskereső angol nyelvi kalandozásra hívja Eger és kistérsége legbátrabb tanulóit! Az esemény nem hagyományos angol nyelvi verseny, hanem egy játékos próbatétel, ahol a tanulók az eddig elsajátított tudásukat használhatják kreatív módon.

A verseny részletes leírása innen letölthető.

A kincskeresésre 3 fős 7. osztályos tanulókból álló csapatok jelentkezését várjuk. Előzetes feladatként kérjük, hogy minden csapat találja ki a nevét és az egyenruháját (pl.: azonos színű póló), valamint válasszanak maguk közül egy csapatkapitányt. A csapatok hozzanak magukkal a megmérettetésre tollat, ragasztót és persze lelkesedést!

Verseny helyszíne: Tinódi Sebestyén Tagiskola, Eger, Vallon utca 2.

Verseny ideje: 2016. április 27. (szerda) 14:00 (Kérünk minden résztvevőt, hogy legkésőbb 13:45-re jelenjenek meg!)

Jelentkezési határidő: 2016. április 15. - jelentkezési lap

A kalandozás ideje alatt mindenkit étellel, itallal várunk, illetve a kísérő pedagógusok számára is tartogatunk meglepetést.