2024. május 03. | Tímea

Kincskeresés a Tinódiban

Létrehozva: 2016. május 03.

2016. április 27-én első alkalommal rendeztük meg angol nyelvi versenyünket.

Összesen 10, három fős, 7. évfolyamos csapat érkezett iskolánkba, akik remekül érezték magukat és egyedi élménnyel tértek haza.

A versenyzők feladata Tinódi elveszettnek hitt lantjának felkeresése volt, melyet úgy találhattak meg, hogy rövid fejtörők segítségével megkeresték az iskola különböző pontjain lévő állomásokat. Ott megoldották az angol kultúrával kapcsolatos feladatokat, és végül egy utolsó próba keretében megtudták, hogy hol is rejtőzik a lant.

1. helyezett: #PROturtles! – Balassi Bálint Általános Iskola

2. helyezett: Shadowhunters – Hunyadi Mátyás Általános Iskola

3. helyezett: Pirates – Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló és Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet - Bartók Béla téri iskolaépület

Köszönjük a versenyzőknek a lelkes részvételt, és a nagyszerű munkát! Jövőre újra találkozunk...