2024. május 03. | Tímea

Kincskeresés a Tinódiban

Létrehozva: 2017. május 02.

2. alkalommal rendeztük meg a versenyt

2017. április 5-én ismét megrendeztük angol nyelvű versenyünket egri és Eger környéki 7. osztályos általános iskoláknak. Összesen 7 db, három fős csapat érkezett hozzánk, akik remekül érezték magukat, és egyedi élménnyel tértek haza.

A versenyzők feladata volt Tinódi elveszettnek hitt lantjának felkeresése, melyet úgy találhattak meg, hogy rövid fejtörők segítségével megkeresték az iskola különböző pontjain lévő állomásokat. Ott megoldottak angol kultúrával kapcsolatos feladatokat, és végül egy utolsó próba keretében megtudták, hogy hol is rejtőzik a lant.

1. helyezett: Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium

2. helyezett: Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
3. helyezett: Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Köszönjük a versenyzőknek a lelkes részvételt, Angyal Mónika tanárnőnek és segítőinek pedig a nagyszerű szervezést! Jövőre újra találkozunk.