2021. október 22. | Előd
-3° calendar-image
sulizsak-1482
Sulizsák
Felhívás
halloween-1481
Halloween
Képek
diaknap-1480
Diáknap
Diáknapi képek
tinodi-nap-1479
Tinódi-nap
Koszorúzás
tinodis-palyazatok-1478
Tinódis pályázatok
eredmények, díjátadó
tinodi-nap-1477
Tinódi-nap
Műsor
csibeavato-1476
Csibeavató
Elsősök köszöntése
tajekoztatas-1474
Tájékoztatás
Őszi szünet és felújítás
etkezes-teritesi-dij-1473
Étkezés térítési díj
Befizetési információk
meno-menza-1472
Menő Menza
EFOP-1.8.5-17-2017-00169
palyavalasztasi-nap-1470
Pályaválasztási nap
A HEOL cikke
vetelkedo
Vetélkedő
Vetélkedő
kalandpark
Kalandpark
Az Eger Sikeréért Egyesület jóvoltából a...
etkezesi-teritesi-dij
Étkezési térítési díj
Befizetési információk
kozetkeztetesi-dij-beszedese
Közétkeztetési díj beszedése
Információk a díjbeszedés változtatásairól
tinodi-palyazat
Tinódi Pályázat
A Tinódi Sebestyén Tagiskola humán és angol...
etkezes-lemondasa
Étkezés lemondása
Információk
etkezes-teritesi-dij-1462
Étkezés térítési díj
Befizetési információk
tajekoztato-1461
Tájékoztató
Iskolai szociális segítő tevékenységről
tajekoztatas
Tájékoztatás
Tanévnyitó, érkezés-távozás az iskolából.
tanevnyito-1457
Tanévnyitó
Ünnepség
covid-oltassal-kapcsolatos-felmeres
COVID oltással kapcsolatos felmérés
12-18 éves diákok oltása az iskolában
kotelezo-olvasmanyok
Kötelező olvasmányok
Nyári olvasmányok
tanevzaro
Tanévzáró
Ünnepség
papirgyujtes-1452
Papírgyűjtés
Eredmények
tinodi-kiscsillagai
Tinódi Kiscsillagai
Eredmények
tudasbajnoksag-1449
Tudásbajnokság
Eredmények

Sporttevékenységek 2015/2016

Létrehozva: 2016. március 04.

A testnevelés munkaközösség által indított sportcsoportok a 2015/2016-os tanévben


Sportág Korcsoport Időpont Testnevelő
Leány torna I-II. korcsoport (2-4. osztály) hétfő 14:30-16:00 Fülöp Kornélia
Leány torna III-IV. korcsoport (5-8. osztály) szerda 15:30-17:00 Fülöp Kornélia
Kosárlabda II-III. korcsoport (3-6. osztály)

hétfő 16:00-17:15

kedd 16:00-17:15

Kátai Zsolt
Asztalitenisz III-IV. korcsoport (5-8. osztály) csütörtök 14:00-15:30 Tóth Balázs
Floorball III-IV. korcsoport (5-8. osztály) kedd 15:30-17:00 Tóth Balázs
Labdarúgás III-IV. korcsoport (5-8. osztály) péntek 14:15-15:00 Tóth Balázs

 

Jelentkezés és egyéb információ: az edzést tartó testnevelő tanárnál

< Vissza