2024. május 06. | Ivett

Egyesületi kikérő

Létrehozva: 2020. október 07.

Kikérő sportrendezvényekre

Tisztelt Szülők!

Amennyiben a sportegyesületek a pedagógiai program végrehajtásához szükséges tanítási időben szeretnék elkérni a tanulókat sportrendezvényeikre, úgy az eseményt megelőzően a sportegyesületnek hivatalos kikérőt kell eljuttatni a köznevelési intézmény vezetőjének, melyben jelzik, hogy mikor és milyen céllal kezdeményezik a sportoló tanuló távolmaradását. Ehhez az ún. kikérőhöz szülői hozzájáruló nyilatkozat vagy aláírás IS szükségeltetik, melyben a szülő jelzi az intézményvezető felé, hogy gyermeke az ő tudomásával és hozzájárulásával vesz részt a sportegyesület által szervezett sportrendezvényen.

A sportrendezvényekre való utazás során – függetlenül az utazásnál igénybe vett gépjárműtől - javasoljuk a tömegközlekedésben alkalmazott szabályok betartását, azaz elsősorban az arcmaszk használatát.

Kátai Zsolt
tagintézmény-vezető