2024. április 22. | Csilla
-3° calendar-image
csiszolatlan-gyemantok-1767
Csiszolatlan gyémántok
mesterprogram
papirgyujtes-1766
Papírgyűjtés
beszámoló
foci-diakolimpia
Foci diákolimpia
eredmény
utazasi-kedvezmenyek
Utazási kedvezmények
tájékoztatás
arany-janos-magyarverseny-titok-
Arany János magyarverseny /TITOK/
országos döntő, Budapest
viz-vilagnapja-1761
Víz világnapja
vetélkedő
hatartalanul
Határtalanul
beszámoló
husveti-szunet
Húsvéti szünet
információk
zrinyi-matematika-1756
Zrínyi matematika
eredmény
beporzok-napja
Beporzók napja
beszámoló
faultetes-1753
Faültetés
képek
felolvaso-maraton-1751
Felolvasó maraton
beszámoló
papirgyujtes-1750
Papírgyűjtés
információk
angol-verseny-1747
Angol verseny
eredmények
street-football
Street football
bemutató
teluzes-1744
Télűzés
képek
madaretetes-1741
Madáretetés
tájékoztatás
rajzpalyazat-1740
Rajzpályázat
eredmények
kazinczy-verseny-1739
Kazinczy verseny
beszámoló
kazinczy-verseny
Kazinczy verseny
eredmények
szeresd-a-foldet-1737
Szeresd a Földet
eredmények
tajekoztatas-1735
Tájékoztatás
Érkezés-távozás változás
bolyai-verseny
Bólyai Verseny
eredmények

Házi népdaléneklési verseny

Létrehozva: 2018. december 07.

Az emelt szinten tanuló diákjainknak


Hangulatos és sikeres házi népdaléneklési versenyen vehettek részt 2018. november 15-én iskolánkban az érdeklődők. Köszönjük a főszervezőnek, Losonczy Ildikónak, valamint a felkészítőknek és a zsűrinek a munkáját, Márvány Melindának a szép rajzot, díszítést.

 

Díjazottak:

2. évfolyam:

I. hely: Gáspár Lilla (2.b)

II. hely: Jakab Kincső (2.b)

III. hely: Kecskeméti Jázmin (2.a)

3. évfolyam:

I. hely: Mogyoróssy Zsuzsanna (3.b)

II. hely: Jáger Jázmin (3.b)

III. Szabó Viktor Tamás (3.b)

4. évfolyam:

I. hely: Jakab Csenge (4.b)

II. hely: Bécsi Hanna (4.b)

III. hely: Maszárovics Lukács (4.b)

Felső tagozat:

I. hely: Kovács Dániel (8.a), Koszó Márk (8.a), megosztva

II. hely: Mikk Boglárka (7.c)

III. hely: Balázs Nikolett (6.b)

Különdíj: Sándor Lilla (5.b)

 

 

 

 

 

 

< Vissza