2022. augusztus 12. | Klára
-3° calendar-image
-csiszolatlan-gyemantok--1570
„Csiszolatlan gyémántok”
Tinódi kis csillagai verseny
myari-ugyelet
Myári ügyelet
Ügyelet
iskolakerti-beszamolo-1568
Iskolakerti beszámoló
2021/2022. tanév
iskolakerti-beszamolo-1567
Iskolakerti beszámoló
2020/2021. tanév
tudasbajnoksag-1565
Tudásbajnokság
eredmény
informaciok
Információk
tanév vége
csodaszarvas-taborok
Csodaszarvas táborok
Adatkezelési tájékoztató
okologiai-verseny
Ökológiai verseny
eredmények
tudasbajnoksag-1560
Tudásbajnokság
Eredmények
versiro-palyazat-1559
Versíró pályázat
eredmények
szeresd-a-foldet
Szeresd a Földet
eredmények
papirgyujtes-1554
Papírgyűjtés
eredmények
meseiro-verseny
Meseíró verseny
eredmények
tavaszi-szunet-1551
Tavaszi szünet
időtartam
magyar-kolteszet-napja
Magyar költészet napja
Április 11-én együtt ünnepeltük a...
-csiszolatlan-gyemantok-roma-vilagnap
„Csiszolatlan gyémántok”- Roma...
Kis Katalin mesterprogram
online-idopont-foglalas
Online időpont foglalás
beiratkozáshoz
beiratkozasi-informaciok-2022
Beiratkozási információk 2022
A 2022/2023. tanévben induló első osztályokba
hello-uk-
Hello UK!
Országismereti verseny

Kitűnő tanulóink

Létrehozva: 2018. június 28.

2017/2018. tanév


1.a osztály
1. Atkári Lili Ágota
2. Boda Réka Franciska
3. Eczet Attila
4. Imre Bianka
5. Lakatos Lea
6. Kulcsár Léna
7. Szűcs Dóra
8. Veréb Jázmin
9. Veréb Fédra

 

1.b osztály
1. Barát Barnabás
2. Bukta Rebeka
3. Jakab Kincső
4. Kolman Veronika
5. Kovács Lina
6. Pelle Krisztián
7. Rózsa Rebeka
8. Sarkadi Benjámin

 

2.a osztály
1. Bátonyi Zóra Kincső
2. Bóta Gabriella
3. Hegyi Zoltán Gábor
4. Kanál Máté
5. Krizsai Zalán
6. Lengyel Csenge Alíz
7. Lukács Lilla Sarolta
8. Monoki Gréta
9. Ónodi Panni
10. Popov Gréta
11. Roszkos Jázmin
12. Sallai Sára
13. Szabó Levente

 

2.b osztály
1. Bukta Attila
2. Dihen Imre
3. Gömöri Rebeka
4. Hegyi Csanád
5. Humicskó Lilla
6. Király Éva
7. Lőrincz Ágota
8. Mogyoróssy Zsuzsanna

 

1-2. évfolyam

 

3.a osztály
1. Juhász Réka
2. Nováki Luca
3. Pallagi Zsombor
4. Popovits Réka Zsófia
5. Rab Viktória
6. Szabó Bálint
7. Veres Hanna

 

3.b osztály
1. Bécsi Hanna Milla
2. Bertók Eszter
3. Hernádi Júlia
4. Macsinka Ádám
5. Maszárovics Lukács
6. Mogyoróssy Nikolett
7. Orosz Bence
8. Sulyok Barnabás
9. Varga Tamás

 

4.a osztály

1. Batki Dorka Zselyke
2. Bóta Dorina
3. Czompó Vivien
4. Poczik Fanni
5. Szabó Péter Csanád
6. Virág Petra

 

4.b osztály
1. Balogh Effi
2. Berkes Zsuzsanna
3. Fábián Dorka
4. Jakab Zsófia
5. Póta Zoé
6. Sándor Lilla
7. Tóth Bernadett

 

 3-4. évfolyam

 

5.a osztály
1. Bazsó Hanna
2. Bucsi Tünde
3. Fónagy Míra
4. Lécz Balázs
5. Mocsári Márton
6. Pozsik Dorka
5.b Nincs kitűnő

 

6.a osztály
1. Gyarmati Csenge
2. Jakab Barnabás Zsolt
3. Tóth Csenge

 

6.b osztály
1. Bukta Levente

 

6.c osztály

1. Rusznyák Kinga Brigitta

 

7.a osztály

1. András Martin
2. Koszó Márk
3. László Gábor Bence

 

7.b osztály
1. Garancz Vanda
2. Domboróczki Sára

 

8.a osztály
1. András Dávid
2. Szamos Boglárka

 

8.b osztály
1. Garbacz Máté Soma
2. Krinszki Gréta Nelli
3. Morales Carlos Magor
4. Nagy Gergő

 

5-8. évfolyam

 

< Vissza