2020. október 29. | Nárcisz
-3° calendar-image
tinodi-nap-1385
Tinódi nap
Tinódi nap 2020 fotók
oszi-szunet-1384
Őszi szünet
2020. október 23. - november 1.
egyesuleti-kikero
Egyesületi kikérő
Kikérő sportrendezvényekre
microsoft-teams
Microsoft Teams
Használati útmutató
protokoll-kiegeszites
Protokoll kiegészítés
Járványügyi helyzettel, lázméréssel és...
lazmeresi-protokoll
Lázmérési protokoll
431/2020 (IX.18.) Korm. rendelet
office365-levelezes
Office365 levelezés
Első lépések új felhasználóknak
kozlemeny
Közlemény
Járványügyi intézkedés
jelentkezesi-lap
Jelentkezési lap
Szeretettel várom délutáni foglalkozásokra a...
teritesi-dij-atutalassal
Térítési díj átutalással
Aki a jövőben átutalással szeretné...
teritesi-dij-befizetes
Térítési díj befizetés
2020 szeptember 14-én, 15-én térítési díj...
jarvanyugyi-protokoll-1372
Járványügyi protokoll
Tájékoztató szülők, tanulók és tanárok...
etkezes-teritesi-dij-befizetese
Étkezés térítési díj befizetése
ÉTKEZÉS TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉS SZEPTEMBER
jarvanyugyi-protokoll
Járványügyi protokoll
Tájékoztató szülők, tanulók és tanárok...
valtozas-tanevnyito-
Változás! (tanévnyitó)
Hivatalos ünnepséget azonban nem tartunk, csak...
tankonyvosztas
Tankönyvosztás
2020. szeptember 1-én (kedden) az iskolánkban...
szuloi-intezkedesi-terv
Szülői intézkedési terv
Különösen fontos a koronavírus elleni...
tajekoztatas-az-elso-osztalyos-tanulok-szuleinek
Tájékoztatás az első osztályos...
Szeptember 1-jén (kedden) az első tanítási...
tanevnyito-unnepseg
Tanévnyitó ünnepség
2020.09.01. 08:00 kis udvar
menzai-teritesi-dijak
Menzai térítési díjak
2020. július 1-től
iskolakerti-beszamolo
Iskolakerti beszámoló
2019/2020. tanév
palyavalasztasi-kisokos
Pályaválasztási kisokos
Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
oseink-nyomaban
Őseink nyomában
Ismét szép eredmények
tkdm-1351
TKDM
15. intézkedés
okori-gorog-tabor
Ókori görög tábor
Az Imókő Üdülőben
freemail-es-problema
Freemail-es probléma
Kérjük, cseréljenek e-mail címet!

Tinódi Nap

Létrehozva: 2019. november 03.

Névadónkra emlékeztünk és díjakat adtunk át


2019. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

 

 

Az irodalmi pályázat zsűritagjai voltak: Ali Attiláné (Kriszti néni) nyugdíjas magyartanárnő, Konja Tamásné (Éva néni) nyugdíjas tanítónő, Pócsik Attila öregdiák.

 

A fődíjat, a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat Molnár Gábor 8.c osztályos tanuló Éjszaka Esztergom alatt c. művével érdemelte ki. Felkészítő tanára: Ágostonné Kugler Zsuzsanna.

 

A beküldött 42 pályázatból – amelyek mindegyike értékes alkotás - az alábbi diákok pályaművét tartotta kiemelkedőnek a zsűri:

 

ssz. név osztály cím

Felkészítő tanár

1. Gergelyi Hanna 2.a Egy igaz mese Kóta Erika
2. Hornyák Panka  2.a  Kaland az erdőben  Kóta Erika
3. Angyal Csongor Péter   2.a Hypercsillag (gyűjtemény) versek, dalok Kóta Erika
4. Sulyok Norbert  3.a Oroszlánvadászat Nagyné Póczos Réka
5.

Csengeri Lili

3.b Gasztrotábor Bencze Mariann
6. Oláh Kiara Petra 4.a A bőség földje Szabó Judit
7. Bocsi Jázmin-Humicskó Lilla  4.b Felhők fölött Bóta Lászlóné
8. Bertók Eszter 5.b Csoda a Mátrában Gergelyiné Bocsi Tamara
9. Eszlári Fanni 5.b Világom.... Gergelyiné Bocsi Tamara
10. Papp Áron  6.a Ének Tinódiról Gergelyiné Bocsi Tamara
11. Miranda Andres 6.a Éjjeli kommandó Gergelyiné Bocsi Tamara
12. Lukácsi Zsombor 6.a Karácsonyi csoda a királyságban Gergelyiné Bocsi Tamara
13.

Kovács Vivien

6.a Egy kutya sorsfordulása Gergelyiné Bocsi Tamara
14. Bazsó Hanna  7.a A tévéből lett akvárium Nagyné Póczos Réka
15. Bucsi Tünde 7.a Újjászületésem története Nagyné Póczos Réka
16. Török Bernadett 7.b Álom labirintus Gergelyiné Bocsi Tamara
17. Zombori Emese 7.b A varázsceruza Gergelyiné Bocsi Tamara
18. Rusznyák Kinga 8.c Más Ágostonné Kugler Zsuzsanna
19. Bujáki Dávid Ferenc  8.c Van az a hely Ágostonné Kugler Zsuzsanna

 

 

 

 

A könyvtári rajzpályázatra 152 fő adott be pályamunkát.

 

Zsűritagok: Bánfiné Parázsó Edina rajztanárnő, Mezőné Punyi Beáta tanítónő és Márvány Melinda rajztanárnő

 

A beküldött rajzokat korcsoportonként értékelte a zsűri:

1-2. évfolyam

1. helyezett: Veres Hunor 1.b

és Humcsik Henrietta 1.b

2. helyezett: Lukács Viktória 2.a

3-4. évfolyam

1. helyezett: Veréb Jázmin 3.a

2. helyezett: Bátonyi Zóra 4.a

3. helyezett: Bocsi Jázmin 4.b

5-6. évfolyam

1. helyezett: Prokaj Gréta 5.a

2. helyezett: Nováki Luca 5.a

3. helyezett: Póta Zoé 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezett: Maklári Dóra 7.b

2. helyezett: Gergyesi Liána 8.b

3. helyezett: Pozsik Dorka 7.a

 

 

Az angol nyelvű prezentációkészítő pályázatra 9 munka érkezett 11 tanulótól. A zsűri tagjai Peterdi Gábor és Szele Mónika pedagógusok, és Mikk Boglárka Emese 8.c osztályos tanuló voltak.

 

Helyezések:

1. hely: Kristofori Kolos Koppány és Tóth-Fülöp Marcell 5.a, Jánócsik Hanna 8.b (megosztva)

2. hely: Szabó Bálint 5.a

3. Gömöri László 8. b 35

Különdíj: Seres Zsófia 8.c

4. hely: Tatár Roland 8.b

5. hely: Lécz Balázs Norbert 7.a

6. hely: Tóth Ákos 7.a

7. hely: Rusznyák Kinga Brigitta 8.c és Ficzere Kristóf 8.a

 

Gratulálunk!

 

További fotók Facebook-oldalunkon találhatóak.

< Vissza