2022. május 19. | Ivó
-3° calendar-image
versiro-palyazat-1559
Versíró pályázat
eredmények
szeresd-a-foldet
Szeresd a Földet
eredmények
papirgyujtes-1554
Papírgyűjtés
eredmények
meseiro-verseny
Meseíró verseny
eredmények
tavaszi-szunet-1551
Tavaszi szünet
időtartam
magyar-kolteszet-napja
Magyar költészet napja
Április 11-én együtt ünnepeltük a...
-csiszolatlan-gyemantok-roma-vilagnap
„Csiszolatlan gyémántok”- Roma...
Kis Katalin mesterprogram
online-idopont-foglalas
Online időpont foglalás
beiratkozáshoz
beiratkozasi-informaciok-2022
Beiratkozási információk 2022
A 2022/2023. tanévben induló első osztályokba
hello-uk-
Hello UK!
Országismereti verseny
viz-vilagnapja-1538
Víz világnapja
terepgyakorlat
rajzverseny-1537
Rajzverseny
eredmények
gyasz-1535
Gyász
Elhunyt iskolánk volt pedagógusa, Sáfrány...
lazar-ervin-verseny
Lázár Ervin verseny
eredmények
hit-es-erkolcstan-1533
Hit- és erkölcstan
Tájékoztatás
bufe
Büfé
Újra nyitás!
rajzverseny
Rajzverseny
eredmények
tajekoztatas-1529
Tájékoztatás
maszkviselés szabályainak változása
adja-adoja-1-at
Adja adója 1%-át
Itt az adóbevallások ideje

Tinódi Nap

Létrehozva: 2019. november 03.

Névadónkra emlékeztünk és díjakat adtunk át


2019. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

 

 

Az irodalmi pályázat zsűritagjai voltak: Ali Attiláné (Kriszti néni) nyugdíjas magyartanárnő, Konja Tamásné (Éva néni) nyugdíjas tanítónő, Pócsik Attila öregdiák.

 

A fődíjat, a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat Molnár Gábor 8.c osztályos tanuló Éjszaka Esztergom alatt c. művével érdemelte ki. Felkészítő tanára: Ágostonné Kugler Zsuzsanna.

 

A beküldött 42 pályázatból – amelyek mindegyike értékes alkotás - az alábbi diákok pályaművét tartotta kiemelkedőnek a zsűri:

 

ssz. név osztály cím

Felkészítő tanár

1. Gergelyi Hanna 2.a Egy igaz mese Kóta Erika
2. Hornyák Panka  2.a  Kaland az erdőben  Kóta Erika
3. Angyal Csongor Péter   2.a Hypercsillag (gyűjtemény) versek, dalok Kóta Erika
4. Sulyok Norbert  3.a Oroszlánvadászat Nagyné Póczos Réka
5.

Csengeri Lili

3.b Gasztrotábor Bencze Mariann
6. Oláh Kiara Petra 4.a A bőség földje Szabó Judit
7. Bocsi Jázmin-Humicskó Lilla  4.b Felhők fölött Bóta Lászlóné
8. Bertók Eszter 5.b Csoda a Mátrában Gergelyiné Bocsi Tamara
9. Eszlári Fanni 5.b Világom.... Gergelyiné Bocsi Tamara
10. Papp Áron  6.a Ének Tinódiról Gergelyiné Bocsi Tamara
11. Miranda Andres 6.a Éjjeli kommandó Gergelyiné Bocsi Tamara
12. Lukácsi Zsombor 6.a Karácsonyi csoda a királyságban Gergelyiné Bocsi Tamara
13.

Kovács Vivien

6.a Egy kutya sorsfordulása Gergelyiné Bocsi Tamara
14. Bazsó Hanna  7.a A tévéből lett akvárium Nagyné Póczos Réka
15. Bucsi Tünde 7.a Újjászületésem története Nagyné Póczos Réka
16. Török Bernadett 7.b Álom labirintus Gergelyiné Bocsi Tamara
17. Zombori Emese 7.b A varázsceruza Gergelyiné Bocsi Tamara
18. Rusznyák Kinga 8.c Más Ágostonné Kugler Zsuzsanna
19. Bujáki Dávid Ferenc  8.c Van az a hely Ágostonné Kugler Zsuzsanna

 

 

 

 

A könyvtári rajzpályázatra 152 fő adott be pályamunkát.

 

Zsűritagok: Bánfiné Parázsó Edina rajztanárnő, Mezőné Punyi Beáta tanítónő és Márvány Melinda rajztanárnő

 

A beküldött rajzokat korcsoportonként értékelte a zsűri:

1-2. évfolyam

1. helyezett: Veres Hunor 1.b

és Humcsik Henrietta 1.b

2. helyezett: Lukács Viktória 2.a

3-4. évfolyam

1. helyezett: Veréb Jázmin 3.a

2. helyezett: Bátonyi Zóra 4.a

3. helyezett: Bocsi Jázmin 4.b

5-6. évfolyam

1. helyezett: Prokaj Gréta 5.a

2. helyezett: Nováki Luca 5.a

3. helyezett: Póta Zoé 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezett: Maklári Dóra 7.b

2. helyezett: Gergyesi Liána 8.b

3. helyezett: Pozsik Dorka 7.a

 

 

Az angol nyelvű prezentációkészítő pályázatra 9 munka érkezett 11 tanulótól. A zsűri tagjai Peterdi Gábor és Szele Mónika pedagógusok, és Mikk Boglárka Emese 8.c osztályos tanuló voltak.

 

Helyezések:

1. hely: Kristofori Kolos Koppány és Tóth-Fülöp Marcell 5.a, Jánócsik Hanna 8.b (megosztva)

2. hely: Szabó Bálint 5.a

3. Gömöri László 8. b 35

Különdíj: Seres Zsófia 8.c

4. hely: Tatár Roland 8.b

5. hely: Lécz Balázs Norbert 7.a

6. hely: Tóth Ákos 7.a

7. hely: Rusznyák Kinga Brigitta 8.c és Ficzere Kristóf 8.a

 

Gratulálunk!

 

További fotók Facebook-oldalunkon találhatóak.

< Vissza