2021. szeptember 26. | Jusztina
-3° calendar-image
kalandpark
Kalandpark
Az Eger Sikeréért Egyesület jóvoltából a...
etkezesi-teritesi-dij
Étkezési térítési díj
Befizetési információk
kozetkeztetesi-dij-beszedese
Közétkeztetési díj beszedése
Információk a díjbeszedés változtatásairól
tinodi-palyazat
Tinódi Pályázat
A Tinódi Sebestyén Tagiskola humán és angol...
etkezes-lemondasa
Étkezés lemondása
Információk
etkezes-teritesi-dij-1462
Étkezés térítési díj
Befizetési információk
tajekoztato-1461
Tájékoztató
Iskolai szociális segítő tevékenységről
tajekoztatas
Tájékoztatás
Tanévnyitó, érkezés-távozás az iskolából.
tanevnyito-1457
Tanévnyitó
Ünnepség
covid-oltassal-kapcsolatos-felmeres
COVID oltással kapcsolatos felmérés
12-18 éves diákok oltása az iskolában
kotelezo-olvasmanyok
Kötelező olvasmányok
Nyári olvasmányok
tanevzaro
Tanévzáró
Ünnepség
papirgyujtes-1452
Papírgyűjtés
Eredmények
tinodi-kiscsillagai
Tinódi Kiscsillagai
Eredmények
tudasbajnoksag-1449
Tudásbajnokság
Eredmények
tinodi-csillagai-2021
Tinódi Csillagai 2021
A videók megtekintéséhez kattints a videó...
eredmenyek-1446
Eredmények
Titok angol nyelvi verseny
nyari-ugyelet
Nyári ügyelet
Ügyelet
tanevvegi-informaciok
Tanévvégi információk
Tájékoztatás
kazinczy-jelveny-bronz-fokozat
Kazinczy-jelvény bronz fokozat
Gratulálunk Sándor Lilla Julianna 7.b...
dijatado
Díjátadó
EKMK rajzpályázat
teritesi-dij-1440
Térítési díj
Étkezés térítési díj
angol-nyelvvizsga
Angol nyelvvizsga
Büszkeségeink
rajzpalyazat-1436
Rajzpályázat
Eredmény

Tudásbajnokság

Létrehozva: 2021. május 10.

Tudásbajnokság helyezettjei


Iskolánk tanulói nagyon szépen helytálltak a Tudásbajnokság levelezős verseny megyei fordulóján.

Péter Lilien 2.b Olvasás, szövegértés tantárgy (1. hely)
Angyal Csongor Péter 3.a Angol, környezetismeret tantárgy (1.hely)
Harangozó Máté 3.a Környezetismeret, magyar nyelv, matematika tantárgy (1. hely)
Orosz Bence 6.b Matematika tantárgy (1. hely)
Orosz Dániel 4.b Matematika tantárgy (2. hely)
Liptai Bence 4.b Matematika tantárgy (2. hely)
Bacskai Bertold 4.b Matematika tantárgy (2. hely)
Daragó Lőrinc 3.a Olvasás, szövegértés tantárgy (6.hely)
Csengeri Lili 4.b Magyar nyelv tantárgy (7.hely)

Gratulálunk a versenyzőknek! Büszkék vagyunk rátok!

Az 1. helyezést elért tanulóink bejutottak a május végén megrendezésre kerülő országos döntőbe.
Sok sikert kívánunk nekik!

< Vissza