2019. december 08. | Mária
-3° calendar-image
az-oszi-papir-es-ruhagyujtes-eredmenyei
Az őszi papír- és ruhagyűjtés...
Nagyon szorgosak voltak idén is tanulóink és...
karpataljai-tanulokat-fogadtunk
Kárpátaljai tanulókat fogadtunk
A Járd végig! program keretében
eger-szerintunk
Eger szerintünk
CLLD-pályázatban vettünk részt
karate-bajnokunk
Karate bajnokunk
Nyikos Viktória (7.a)
tinodi-palyazatok-2019-ben
Tinódi pályázatok 2019-ben
Irodalmi, könyvtári rajz és angol nyelvi...
tanevnyito-1310
Tanévnyitó
2019. szeptember 2. hétfő 8:00
gyasz
Gyász
Elhunyt iskolánk volt pedagógusa, Borbás...
erasmus-programmal-londonban
Erasmus+ programmal Londonban
Sikeres projektet bonyolítottunk le
az-erdelyi-1848-49-es-forradalom-nyomaban
Az erdélyi 1848-49-es forradalom...
Határtalanul pályázat HAT-18-01-1014
kertepito-nyilt-nap-1305
Kertépítő Nyílt Nap
Az Iskolakert pályázat keretében
orszagos-mesevetelkedo-megyei-donto
Országos Mesevetélkedő Megyei Döntő
Helyt álltak csapataink
simonyi-zsigmond-helyesirasi-verseny
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Tanulónk hozta el az első helyet
kutato-gyermekek-tudomanyos-konferenciaja
Kutató Gyermekek Tudományos...
Ismét diákunké az első díj
nemzetkozi-kenguru-matematikaverseny
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Szépen szerepeltek diákjaink
igy-eltek-a-xvi-szazadban
Így éltek a XVI. században
Interaktív órák a Vármúzeumban
kincskereso-tabort-szervezunk
Kincskereső tábort szervezünk
A felsőtárkányi Imókő Üdülőben
ki-tud-tobbet-egerrol-
Ki tud többet Egerről?
Vetélkedő a Felsőváros Csillagai projekt...
fenntarthatosagi-temahet-1295
Fenntarthatósági Témahét
Aktívan vettünk részt
fozoszakkort-szerveztunk
Főzőszakkört szerveztünk
A Menő Menza projekt keretében
arany-janos-magyarverseny-orszagos-donto-1292
Arany János Magyarverseny Országos...
Idén is helyt álltak tanulóink
egeszseges-reggeli-nyilt-nap
Nyílt nap az egészséges reggeliről
A Menő Menza projekt keretében
melto-modon-emlekeztunk-marcius-15-re
Méltó módon emlékeztünk március...
A hetedik osztályosok adtak műsort
kompolti-matematikaverseny
Kompolti Matematikaverseny
Eredményesen szerepeltünk
dicsoseges-tavaszi-hadjarat
Dicsőséges tavaszi hadjárat
Háziversenyt rendezünk
beiratkozasi-tudnivalok-2019
Beiratkozási tudnivalók 2019
A 2019/2020. tanévben induló első osztályokba
vagyonvedelmi-kameras-adatkezelesi-tajekoztato
Vagyonvédelmi kamerás adatkezelési...
Hatályos 2019. március 12-től
e-ugyintezes
e-Ügyintézés
Új lehetőségek az iskolai ügyek intézésében

Tinódi Nap

Létrehozva: 2019. november 03.

Névadónkra emlékeztünk és díjakat adtunk át


2019. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

 

 

Az irodalmi pályázat zsűritagjai voltak: Ali Attiláné (Kriszti néni) nyugdíjas magyartanárnő, Konja Tamásné (Éva néni) nyugdíjas tanítónő, Pócsik Attila öregdiák.

 

A fődíjat, a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat Molnár Gábor 8.c osztályos tanuló Éjszaka Esztergom alatt c. művével érdemelte ki. Felkészítő tanára: Ágostonné Kugler Zsuzsanna.

 

A beküldött 42 pályázatból – amelyek mindegyike értékes alkotás - az alábbi diákok pályaművét tartotta kiemelkedőnek a zsűri:

 

ssz. név osztály cím

Felkészítő tanár

1. Gergelyi Hanna 2.a Egy igaz mese Kóta Erika
2. Hornyák Panka  2.a  Kaland az erdőben  Kóta Erika
3. Angyal Csongor Péter   2.a Hypercsillag (gyűjtemény) versek, dalok Kóta Erika
4. Sulyok Norbert  3.a Oroszlánvadászat Nagyné Póczos Réka
5.

Csengeri Lili

3.b Gasztrotábor Bencze Mariann
6. Oláh Kiara Petra 4.a A bőség földje Szabó Judit
7. Bocsi Jázmin-Humicskó Lilla  4.b Felhők fölött Bóta Lászlóné
8. Bertók Eszter 5.b Csoda a Mátrában Gergelyiné Bocsi Tamara
9. Eszlári Fanni 5.b Világom.... Gergelyiné Bocsi Tamara
10. Papp Áron  6.a Ének Tinódiról Gergelyiné Bocsi Tamara
11. Miranda Andres 6.a Éjjeli kommandó Gergelyiné Bocsi Tamara
12. Lukácsi Zsombor 6.a Karácsonyi csoda a királyságban Gergelyiné Bocsi Tamara
13.

Kovács Vivien

6.a Egy kutya sorsfordulása Gergelyiné Bocsi Tamara
14. Bazsó Hanna  7.a A tévéből lett akvárium Nagyné Póczos Réka
15. Bucsi Tünde 7.a Újjászületésem története Nagyné Póczos Réka
16. Török Bernadett 7.b Álom labirintus Gergelyiné Bocsi Tamara
17. Zombori Emese 7.b A varázsceruza Gergelyiné Bocsi Tamara
18. Rusznyák Kinga 8.c Más Ágostonné Kugler Zsuzsanna
19. Bujáki Dávid Ferenc  8.c Van az a hely Ágostonné Kugler Zsuzsanna

 

 

 

 

A könyvtári rajzpályázatra 152 fő adott be pályamunkát.

 

Zsűritagok: Bánfiné Parázsó Edina rajztanárnő, Mezőné Punyi Beáta tanítónő és Márvány Melinda rajztanárnő

 

A beküldött rajzokat korcsoportonként értékelte a zsűri:

1-2. évfolyam

1. helyezett: Veres Hunor 1.b

és Humcsik Henrietta 1.b

2. helyezett: Lukács Viktória 2.a

3-4. évfolyam

1. helyezett: Veréb Jázmin 3.a

2. helyezett: Bátonyi Zóra 4.a

3. helyezett: Bocsi Jázmin 4.b

5-6. évfolyam

1. helyezett: Prokaj Gréta 5.a

2. helyezett: Nováki Luca 5.a

3. helyezett: Póta Zoé 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezett: Maklári Dóra 7.b

2. helyezett: Gergyesi Liána 8.b

3. helyezett: Pozsik Dorka 7.a

 

 

Az angol nyelvű prezentációkészítő pályázatra 9 munka érkezett 11 tanulótól. A zsűri tagjai Peterdi Gábor és Szele Mónika pedagógusok, és Mikk Boglárka Emese 8.c osztályos tanuló voltak.

 

Helyezések:

1. hely: Kristofori Kolos Koppány és Tóth-Fülöp Marcell 5.a, Jánócsik Hanna 8.b (megosztva)

2. hely: Szabó Bálint 5.a

3. Gömöri László 8. b 35

Különdíj: Seres Zsófia 8.c

4. hely: Tatár Roland 8.b

5. hely: Lécz Balázs Norbert 7.a

6. hely: Tóth Ákos 7.a

7. hely: Rusznyák Kinga Brigitta 8.c és Ficzere Kristóf 8.a

 

Gratulálunk!

 

További fotók Facebook-oldalunkon találhatóak.

< Vissza