2020. július 08. | Ellák
-3° calendar-image
menzai-teritesi-dijak
Menzai térítési díjak
2020. július 1-től
iskolakerti-beszamolo
Iskolakerti beszámoló
2019/2020. tanév
palyavalasztasi-kisokos
Pályaválasztási kisokos
Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
oseink-nyomaban
Őseink nyomában
Ismét szép eredmények
tkdm-1351
TKDM
15. intézkedés
okori-gorog-tabor
Ókori görög tábor
Az Imókő Üdülőben
freemail-es-problema
Freemail-es probléma
Kérjük, cseréljenek e-mail címet!
menzai-teritesi-dij-visszafizetese
Menzai térítési díj visszafizetése
Az EKVI tájékoztatója
adja-adoja-1-at--1346
Adja adója 1%-át!
Itt az adóbevallások ideje
tkdm-1345
TKDM
14. intézkedés
beiratkozasi-informaciok
Beiratkozási információk 2020
A 2020/2021. tanévben induló első osztályokra...
tkdm-1342
TKDM
13. intézkedés
tkdm-1341
TKDM
12. intézkedés
tkdm-1340
TKDM
11. intézkedés
osszefoglalo
Összefoglaló
a KRÉTA és OneDrive használatáról
tkdm-1337
TKDM
9-10. intézkedés
tkdm-1336
TKDM
8. intézkedés
tkdm-1335
TKDM
7. intézkedés
tkdm-1332
TKDM
6. intézkedés
tkdm-1331
TKDM
5. intézkedés
tkdm-1330
TKDM
4. intézkedés
tkdm
TKDM
3. intézkedés
altalanos-gyermek-es-ifjusagi-balesetbiztositas
Általános gyermek- és ifjúsági...
2020. jan. 1-től az Uniqa Biztosítónál
nyilt-napjaink-2020-ban
Nyílt napjaink 2020-ban
Ha szeretnének megismerkedni tanítóinkkal és...
regisztracio-kepessegfelmeresre-a-leendo-elsosoknek-1323
Regisztráció képességfelmérésre
A kéttannyelvű oktatásra jelentkező leendő...
valaszd-a-tinodit-2020-ban-is-
Válaszd a Tinódit 2020-ban is!
Tájékoztató a 2020. évi beiskolázás kapcsán

Tinódi Nap

Létrehozva: 2019. november 03.

Névadónkra emlékeztünk és díjakat adtunk át


2019. október 17-én, az Egri Vár Napján iskolánk névadójáról, Tinódi Sebestyénről is meg szoktunk emlékezni. A hatodik osztályosok ismét színvonalas műsorral tisztelegtek a dalnok előtt, majd kiosztottuk a Tinódi-pályázatok díjait is: a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat, valamint az angol nyelvű prezentációs verseny és a könyvtári rajzpályázat díjait.

 

 

Az irodalmi pályázat zsűritagjai voltak: Ali Attiláné (Kriszti néni) nyugdíjas magyartanárnő, Konja Tamásné (Éva néni) nyugdíjas tanítónő, Pócsik Attila öregdiák.

 

A fődíjat, a Gáspár Andrea Irodalmi Díjat Molnár Gábor 8.c osztályos tanuló Éjszaka Esztergom alatt c. művével érdemelte ki. Felkészítő tanára: Ágostonné Kugler Zsuzsanna.

 

A beküldött 42 pályázatból – amelyek mindegyike értékes alkotás - az alábbi diákok pályaművét tartotta kiemelkedőnek a zsűri:

 

ssz. név osztály cím

Felkészítő tanár

1. Gergelyi Hanna 2.a Egy igaz mese Kóta Erika
2. Hornyák Panka  2.a  Kaland az erdőben  Kóta Erika
3. Angyal Csongor Péter   2.a Hypercsillag (gyűjtemény) versek, dalok Kóta Erika
4. Sulyok Norbert  3.a Oroszlánvadászat Nagyné Póczos Réka
5.

Csengeri Lili

3.b Gasztrotábor Bencze Mariann
6. Oláh Kiara Petra 4.a A bőség földje Szabó Judit
7. Bocsi Jázmin-Humicskó Lilla  4.b Felhők fölött Bóta Lászlóné
8. Bertók Eszter 5.b Csoda a Mátrában Gergelyiné Bocsi Tamara
9. Eszlári Fanni 5.b Világom.... Gergelyiné Bocsi Tamara
10. Papp Áron  6.a Ének Tinódiról Gergelyiné Bocsi Tamara
11. Miranda Andres 6.a Éjjeli kommandó Gergelyiné Bocsi Tamara
12. Lukácsi Zsombor 6.a Karácsonyi csoda a királyságban Gergelyiné Bocsi Tamara
13.

Kovács Vivien

6.a Egy kutya sorsfordulása Gergelyiné Bocsi Tamara
14. Bazsó Hanna  7.a A tévéből lett akvárium Nagyné Póczos Réka
15. Bucsi Tünde 7.a Újjászületésem története Nagyné Póczos Réka
16. Török Bernadett 7.b Álom labirintus Gergelyiné Bocsi Tamara
17. Zombori Emese 7.b A varázsceruza Gergelyiné Bocsi Tamara
18. Rusznyák Kinga 8.c Más Ágostonné Kugler Zsuzsanna
19. Bujáki Dávid Ferenc  8.c Van az a hely Ágostonné Kugler Zsuzsanna

 

 

 

 

A könyvtári rajzpályázatra 152 fő adott be pályamunkát.

 

Zsűritagok: Bánfiné Parázsó Edina rajztanárnő, Mezőné Punyi Beáta tanítónő és Márvány Melinda rajztanárnő

 

A beküldött rajzokat korcsoportonként értékelte a zsűri:

1-2. évfolyam

1. helyezett: Veres Hunor 1.b

és Humcsik Henrietta 1.b

2. helyezett: Lukács Viktória 2.a

3-4. évfolyam

1. helyezett: Veréb Jázmin 3.a

2. helyezett: Bátonyi Zóra 4.a

3. helyezett: Bocsi Jázmin 4.b

5-6. évfolyam

1. helyezett: Prokaj Gréta 5.a

2. helyezett: Nováki Luca 5.a

3. helyezett: Póta Zoé 6.b

7-8. évfolyam

1. helyezett: Maklári Dóra 7.b

2. helyezett: Gergyesi Liána 8.b

3. helyezett: Pozsik Dorka 7.a

 

 

Az angol nyelvű prezentációkészítő pályázatra 9 munka érkezett 11 tanulótól. A zsűri tagjai Peterdi Gábor és Szele Mónika pedagógusok, és Mikk Boglárka Emese 8.c osztályos tanuló voltak.

 

Helyezések:

1. hely: Kristofori Kolos Koppány és Tóth-Fülöp Marcell 5.a, Jánócsik Hanna 8.b (megosztva)

2. hely: Szabó Bálint 5.a

3. Gömöri László 8. b 35

Különdíj: Seres Zsófia 8.c

4. hely: Tatár Roland 8.b

5. hely: Lécz Balázs Norbert 7.a

6. hely: Tóth Ákos 7.a

7. hely: Rusznyák Kinga Brigitta 8.c és Ficzere Kristóf 8.a

 

Gratulálunk!

 

További fotók Facebook-oldalunkon találhatóak.

< Vissza