2021. szeptember 26. | Jusztina
-3° calendar-image
kalandpark
Kalandpark
Az Eger Sikeréért Egyesület jóvoltából a...
etkezesi-teritesi-dij
Étkezési térítési díj
Befizetési információk
kozetkeztetesi-dij-beszedese
Közétkeztetési díj beszedése
Információk a díjbeszedés változtatásairól
tinodi-palyazat
Tinódi Pályázat
A Tinódi Sebestyén Tagiskola humán és angol...
etkezes-lemondasa
Étkezés lemondása
Információk
etkezes-teritesi-dij-1462
Étkezés térítési díj
Befizetési információk
tajekoztato-1461
Tájékoztató
Iskolai szociális segítő tevékenységről
tajekoztatas
Tájékoztatás
Tanévnyitó, érkezés-távozás az iskolából.
tanevnyito-1457
Tanévnyitó
Ünnepség
covid-oltassal-kapcsolatos-felmeres
COVID oltással kapcsolatos felmérés
12-18 éves diákok oltása az iskolában
kotelezo-olvasmanyok
Kötelező olvasmányok
Nyári olvasmányok
tanevzaro
Tanévzáró
Ünnepség
papirgyujtes-1452
Papírgyűjtés
Eredmények
tinodi-kiscsillagai
Tinódi Kiscsillagai
Eredmények
tudasbajnoksag-1449
Tudásbajnokság
Eredmények
tinodi-csillagai-2021
Tinódi Csillagai 2021
A videók megtekintéséhez kattints a videó...
eredmenyek-1446
Eredmények
Titok angol nyelvi verseny
nyari-ugyelet
Nyári ügyelet
Ügyelet
tanevvegi-informaciok
Tanévvégi információk
Tájékoztatás
kazinczy-jelveny-bronz-fokozat
Kazinczy-jelvény bronz fokozat
Gratulálunk Sándor Lilla Julianna 7.b...
dijatado
Díjátadó
EKMK rajzpályázat
teritesi-dij-1440
Térítési díj
Étkezés térítési díj
angol-nyelvvizsga
Angol nyelvvizsga
Büszkeségeink
rajzpalyazat-1436
Rajzpályázat
Eredmény

Díjátadó

Létrehozva: 2021. június 07.

EKMK rajzpályázat


Egri Kulturális és Művészeti Központ

1848-49-es forradalom és szabadságharc
Virtuális történelmi vetélkedő

Egri BBÁI Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája

ALSÓS RAJZPÁLYÁZAT

HELYEZETTEK:

I. hely Daragó Lőrinc 3.a

II. hely Huncsik Henrietta 2.b

III. hely Takács Gellért 2.b

EMLÉKLAPOT KAP:

3. a osztály 2. b osztály

Vásárhelyi Veronika Bánfi Zamira 2.b
Székely Kitti Krizsai Zétény 2.b
Sulyok Luca Sajtos Alíz 2.b
Pongrácz Gergely Ferenczi Liliána 2.b
Papp Szonja Balog Liliána 2.b
Harangozó Máté Driszkó Blanka 2.b
Hornyák Panka Csendes Áron 2.b
Jakab Merse Pap Enikő Luca 2.b
Kerékgyártó Dóra Dobai Armand 2.b
Molnár Luca Bagyinszki Vivien 2.b
Gergelyi Hanna Péter Lilien 2.b
Bodnár Dávid Nagy Molli 2.b
Balázs Olivér Holló Dóra 2.b
Angyal Csongor Veres Hunor 2.b

FELSŐS FELADATLAP

I. hely Miranda Andres 7.a

II. hely 5. a osztály:

Bátonyi Zóra Kincső
Bóta Gabriella Hanna
Driszkó Kornél
Eczet Dániel
Hegyi Zoltán Gábor
Kanál Máté
Kocsordi Ákos Norbert
Kormos Kendra
Krizsai Zalán
Lengyel Csenge Alíz
Lukács Lilla Sarolta
Molnár Márk
Monoki Gréta
Nováki Virág
Oláh Kiara Petra
Ónodi Panni
Ormosi Attila
Petrik Dániel Sándor
Popov Gréta
Rabóczki Orsolya Jázmin
Roszkos Jázmin
Simkó Kíra
Sorányi Dorka
Szabó Levente
Tobak Dominik
Tóth Kristóf
Ujvári Lili Titanilla
Virág Dávid

III. hely 5. b osztály:

Bocsi Jázmin
Bölkény Gergely
Bukta Attila
Együd Dorina
Fajka Balázs János
Farkas Gréta Szilvia
Farkas Luca
Farkas Roland
Hegyi Csanád
Humicskó Lilla
Jáger Henrietta Jázmin
Kovács Bálint
Kovács Noé
Lőrincz Ágota
Mészáros István Milán
Mohácsi Patrik Bálint
Simon Bence
Szabó Glenda
Szabó Viktor Tamás
Szuromi Dominik
Tatár Levente
Tobak Bence
Veres Koppány

EMLÉKLAPOT KAPNAK:

Hatáslányok:

Juhász Réka
Popovits Réka Zsófia
Nováki Luca
Nagy Loretta
Sike Nóra

Hatásfiúk:

Szabó Bálint
Szeredi Bertin
Pirint Ádám
Kristofori Kolos Koppány
Pallagi Zsombor

< Vissza