2020. július 02. | Ottó
-3° calendar-image
menzai-teritesi-dijak
Menzai térítési díjak
2020. július 1-től
iskolakerti-beszamolo
Iskolakerti beszámoló
2019/2020. tanév
palyavalasztasi-kisokos
Pályaválasztási kisokos
Heves Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
oseink-nyomaban
Őseink nyomában
Ismét szép eredmények
tkdm-1351
TKDM
15. intézkedés
okori-gorog-tabor
Ókori görög tábor
Az Imókő Üdülőben
freemail-es-problema
Freemail-es probléma
Kérjük, cseréljenek e-mail címet!
menzai-teritesi-dij-visszafizetese
Menzai térítési díj visszafizetése
Az EKVI tájékoztatója
adja-adoja-1-at--1346
Adja adója 1%-át!
Itt az adóbevallások ideje
tkdm-1345
TKDM
14. intézkedés
beiratkozasi-informaciok
Beiratkozási információk 2020
A 2020/2021. tanévben induló első osztályokra...
tkdm-1342
TKDM
13. intézkedés
tkdm-1341
TKDM
12. intézkedés
tkdm-1340
TKDM
11. intézkedés
osszefoglalo
Összefoglaló
a KRÉTA és OneDrive használatáról
tkdm-1337
TKDM
9-10. intézkedés
tkdm-1336
TKDM
8. intézkedés
tkdm-1335
TKDM
7. intézkedés
tkdm-1332
TKDM
6. intézkedés
tkdm-1331
TKDM
5. intézkedés
tkdm-1330
TKDM
4. intézkedés
tkdm
TKDM
3. intézkedés
altalanos-gyermek-es-ifjusagi-balesetbiztositas
Általános gyermek- és ifjúsági...
2020. jan. 1-től az Uniqa Biztosítónál
nyilt-napjaink-2020-ban
Nyílt napjaink 2020-ban
Ha szeretnének megismerkedni tanítóinkkal és...
regisztracio-kepessegfelmeresre-a-leendo-elsosoknek-1323
Regisztráció képességfelmérésre
A kéttannyelvű oktatásra jelentkező leendő...
valaszd-a-tinodit-2020-ban-is-
Válaszd a Tinódit 2020-ban is!
Tájékoztató a 2020. évi beiskolázás kapcsán

Egyéni fogadó órák 2018/2019-ben

Létrehozva: 2016. szeptember 16.

A fogadó órák hetében


Munkatervünk szerint az alábbi időpontokban tartunk fogadó órákat (17:00-tól):

- október 2.

- november 6.

- december 4.

- március 5.

- április 2.

 

Ha a szülő nem tud eljönni az előre meghirdetett fogadó órákra, azok hetében az alábbi időpontokban keresheti fel az adott pedagógust:

 

név időpont (csengetési rend)
Adamkó Tímea szerda 1. óra
Ágostonné Kugler Zsuzsanna csütörtök 3. óra
Angyal Mónika péntek 1. óra
Bacskai Gábor

csütörtök 4. óra

Baloghné Tresó Ágnes szerda 5. óra
Bánfiné Parázsó Edina csütörtök 2. óra
Bencze Mariann kedd 5. óra
Bóta Lászlóné szerda 6. óra
Dr. Bujdosó Sándorné szerda 6. óra
Fülöp Kornélia kedd 2. óra
Gergelyiné Bocsi Tamara kedd 7. óra
Gömöriné Barta-Horti Anett szerda 6. óra
Gyetvai Lászlóné szerda 3. óra
Hegyi Judit szerda 4. óra
Joó Lilla kedd 6. óra
Kátai Zsolt csütörtök 2. óra
Katona Zsolt hétfő 5. óra
Katonáné Hajdu Ilona szerda 6. óra
Keresztúri Ilona szerda 7. óra
Kósáné Szabó Ildikó kedd 6. óra
Kóta Erika kedd 4. óra
Kovács Mihályné csütörtök 5. óra
Krizsai-Jakab Enikő szerda 7. óra
Losonczy Ildikó csütörtök 4. óra
Macsinka Krisztina péntek 1. óra
Márvány Melinda kedd 9. óra
Mezőné Punyi Beáta kedd 7. óra
Nagyné Póczos Réka kedd 5. óra
Oldalné Bakó Éva kedd 2. óra
Ország Andrea péntek 5. óra
Peterdi Gábor péntek 5. óra
Dr. Ráczné Kovács Angéla szerda 4. óra
Rázsi Botond kedd 7. óra
Schiller Ildikó kedd 7. óra
Sinkáné Horváth Gabriella hétfő 6. óra
Smuczer Fanni szerda 5. óra
Soltészné Birinyi Anna péntek 5. óra
Szabó Judit szerda 6. óra
Szele Mónika szerda 2. óra
Tóth Balázs szerda 3. óra
< Vissza