2022. június 29. | Péter
-3° calendar-image
myari-ugyelet
Myári ügyelet
Ügyelet
iskolakerti-beszamolo-1568
Iskolakerti beszámoló
2021/2022. tanév
iskolakerti-beszamolo-1567
Iskolakerti beszámoló
2020/2021. tanév
tudasbajnoksag-1565
Tudásbajnokság
eredmény
informaciok
Információk
tanév vége
csodaszarvas-taborok
Csodaszarvas táborok
Adatkezelési tájékoztató
okologiai-verseny
Ökológiai verseny
eredmények
tudasbajnoksag-1560
Tudásbajnokság
Eredmények
versiro-palyazat-1559
Versíró pályázat
eredmények
szeresd-a-foldet
Szeresd a Földet
eredmények
papirgyujtes-1554
Papírgyűjtés
eredmények
meseiro-verseny
Meseíró verseny
eredmények
tavaszi-szunet-1551
Tavaszi szünet
időtartam
magyar-kolteszet-napja
Magyar költészet napja
Április 11-én együtt ünnepeltük a...
-csiszolatlan-gyemantok-roma-vilagnap
„Csiszolatlan gyémántok”- Roma...
Kis Katalin mesterprogram
online-idopont-foglalas
Online időpont foglalás
beiratkozáshoz
beiratkozasi-informaciok-2022
Beiratkozási információk 2022
A 2022/2023. tanévben induló első osztályokba
hello-uk-
Hello UK!
Országismereti verseny
viz-vilagnapja-1538
Víz világnapja
terepgyakorlat

Egyéni fogadó órák 2018/2019-ben

Létrehozva: 2016. szeptember 16.

A fogadó órák hetében


Munkatervünk szerint az alábbi időpontokban tartunk fogadó órákat (17:00-tól):

- október 2.

- november 6.

- december 4.

- március 5.

- április 2.

 

Ha a szülő nem tud eljönni az előre meghirdetett fogadó órákra, azok hetében az alábbi időpontokban keresheti fel az adott pedagógust:

 

név időpont (csengetési rend)
Adamkó Tímea szerda 1. óra
Ágostonné Kugler Zsuzsanna csütörtök 3. óra
Angyal Mónika péntek 1. óra
Bacskai Gábor

csütörtök 4. óra

Baloghné Tresó Ágnes szerda 5. óra
Bánfiné Parázsó Edina csütörtök 2. óra
Bencze Mariann kedd 5. óra
Bóta Lászlóné szerda 6. óra
Dr. Bujdosó Sándorné szerda 6. óra
Fülöp Kornélia kedd 2. óra
Gergelyiné Bocsi Tamara kedd 7. óra
Gömöriné Barta-Horti Anett szerda 6. óra
Gyetvai Lászlóné szerda 3. óra
Hegyi Judit szerda 4. óra
Joó Lilla kedd 6. óra
Kátai Zsolt csütörtök 2. óra
Katona Zsolt hétfő 5. óra
Katonáné Hajdu Ilona szerda 6. óra
Keresztúri Ilona szerda 7. óra
Kósáné Szabó Ildikó kedd 6. óra
Kóta Erika kedd 4. óra
Kovács Mihályné csütörtök 5. óra
Krizsai-Jakab Enikő szerda 7. óra
Losonczy Ildikó csütörtök 4. óra
Macsinka Krisztina péntek 1. óra
Márvány Melinda kedd 9. óra
Mezőné Punyi Beáta kedd 7. óra
Nagyné Póczos Réka kedd 5. óra
Oldalné Bakó Éva kedd 2. óra
Ország Andrea péntek 5. óra
Peterdi Gábor péntek 5. óra
Dr. Ráczné Kovács Angéla szerda 4. óra
Rázsi Botond kedd 7. óra
Schiller Ildikó kedd 7. óra
Sinkáné Horváth Gabriella hétfő 6. óra
Smuczer Fanni szerda 5. óra
Soltészné Birinyi Anna péntek 5. óra
Szabó Judit szerda 6. óra
Szele Mónika szerda 2. óra
Tóth Balázs szerda 3. óra
< Vissza